Hercai dizisi bu sezon bambaşka olacak

ATV

atv ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Hercai dizisinin ilk iki sezonu çok başarılı geçti. Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonu öncesinde yayınlanan fragman büyük ilgi gördü. Dizinin yeni dönemi hakkında mesajları da içeren tanıtım görüntüleri sosyal platformlarda milyonlarca izlendi.

Tanıtımda tarih var, huzur var, heyecan var, aşk var ve en önemlisi de yaşadığımız toprakların ne kadar güzel olduğunun sergilenmesi var… 1784 yılında İshak Paşa tarafından inşa ettirilen ve Unesco’nun Dünya Mirası geçici listesinde bulunan İshak Paşa Sarayı’nda çekilen tanıtım görüntüleri sosyal medyada büyük destek gördü.

Hercai dizisinin üçüncü sezonunun çok iddialı olduğu mesajı da net bir şekilde verildi. Senaryo grubundan izleyicilerin beklentileri de bu fragman ile birlikte iyice arttı.

atv’nin reyting rekortmeni dizisi Hercai’nin yeni sezon ilk tanıtımı beklentilerin üzerine çıkarak hem merak uyandıran hem de görselliğin zirve yaptığı bir mekânı da ekranlara taşıdı. 1784 yılında İshak Paşa tarafından inşa ettirilen UNESCO’nun Dünya Mirası geçici listesinde yer alan, Türkiye’nin en önemli kültürel miraslarından İshak Paşa Sarayı, bu kez Hercai’nin yeni sezon tanıtımına ev sahipliği yaptı. İlk sezon finalinde yine tarihsel bir dokuyu Göbeklitepe’yi ekranlara taşıyan Hercai bu kez de İshak Paşa Sarayı gibi tarihsel dokusu olan başka bir mekanı seyircilerine sunuyor.

Herkesin büyük beğenisini kazanan tanıtım aynı zamanda Cuma akşamı atv Ana Haber’de yayınlandı. Sosyal medyada da heyecan yaratan tanıtımın ardından şimdi de Hercai’nin yayın tarihi merakla beklenen konulardan biri haline geldi.

Hercai’nin 2. sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Trafik kazasının akabinde herkesin korkuya kapılmasına neden olan Reyyan, kimsenin bilmediği bir kişi tarafından kurtarılır. Ancak bu kişiden Miran şüphe duyar. Reyyan bir kez daha babasıyla yüzleşirken Miran da gerçekleri kabul etmek durumunda kalır. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

 

 

Bu yazı 05 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.